• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zakłady sportowe – dlaczego warto?

Co robić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co się stało? Cóż, generalnie uważam, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym, aby obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają ogromne pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy tak grają. Czyli trzeba trochę zmienić własną strategię – sporo lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę najczęściej to jest tak, iż zasadniczo stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Myślę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się własnymi typami. Lubię, gdy inni ludzie tak robią, bo jeżeli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chcę również nieco napisać o psychice – a więc zasadniczo czymś bardzo pomocnym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby ciągle grać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Tutaj

2. Zajrzyj tutaj

3. Sprawdź stronę

4. Zobacz szczegóły

5. Zajrzyj tutaj

Categories: Sport

Comments are closed.